Vishay ALSR01450R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 450Ohm 1W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR01450R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 37.55V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite92J470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.25W, 470ohm, 85V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite40J470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 1000V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45J470E
Wirewound Res.-Through Hole 5watt 470ohm 5% Axial RoHS Compliant: Yes
TE ConnectivitySBCHE6470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP8-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR01450R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 450 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
450¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm