Vishay ALSR012K250JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2250ohm, 47.4342V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR012K250JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite20J2K2E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2200ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J2K2E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.2kOhm 3W
Ohmite25J2K2E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2200ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
CW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.2kOhm 13W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2200ohm, 104.8809V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2200ohm, 148.324V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR012K250JE12 fournies par ses distributeurs.
RES 2.25K OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 2.25K 5% E12 e3