Vishay ALSR052K200JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2200ohm, 104.8809V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR052K200JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J2K2E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2200ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J2K2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2200ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J2K2E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.2kOhm 3W
CW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.2kOhm 13W
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2200ohm, 148.324V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2000ohm, 100V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR052K200JE12 fournies par ses distributeurs.
RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 2.2K 5% E12 e3
2.2K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm