Vishay RWR82S4R02FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 4.02ohm, 2.4556V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR82S4R02FSB12.
New Yorker Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite85F4R02
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.02ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.02ohm, 4.4833V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWNC4R0FE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 4ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4.02ohm, 3.4728V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 4.02ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F4R0E
Through Hole Resistor, 40 Series, 4 ohm, 5 W, 1%, 460 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR82S4R02FSB12 fournies par ses distributeurs.
RES 4.02 OHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-2 4.02 1% RWR82S4R02FS B12
4.02 OHM 1% EGS-2