Ohmite WNC4R0FE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 4ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite WNC4R0FE.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite45F4R0E
Through Hole Resistor, 40 Series, 4 ohm, 5 W, 1%, 460 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
Ohmite43F4R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41F4R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 4ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 4ohm, 2V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 4ohm, 5.2915V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite WNC4R0FE fournies par ses distributeurs.
Through Hole Wirewound Resistor, Wn Series, 4 Ohm, 2 W, - 1%, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes |Ohmite WNC4R0FE
Res Wirewound 4 Ohm 1% 2W ±20ppm/°C Conformal AXL
RES 4 OHM 2W 1% AXIAL | Ohmite WNC4R0FE