Vishay RN60D4530FBSL
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 453ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN60D4530FBSL.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
New Yorker Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 453ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD453R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 453ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-453R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 453ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 453ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-453R
Descriptions
Descriptions de Vishay RN60D4530FBSL fournies par ses distributeurs.
RES 453 OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 453 1% T-1 RN60D4530F BSL