United Chemi-Con EMVE160ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 120mA 1000h 105C Automotive T/R
Obsolete
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Datasheet2 pagesIl y a 11 ans
Newark
Electro Sonic
Future Electronics
element14
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEE-HA1C221XP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
PanasonicEEE-HAC221XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 16V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVY160ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 1000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-HA1C221UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 16V 220muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVA160ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 130mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Cornell DubilierAVE227M16X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 16V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMVE160ADA221MF80G fournies par ses distributeurs.
MVE Series 16 V 220 uF Ø6.3x7.7mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 220UF 16V 20%, SMD
220uF 16V 120mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
CAPACITOR ALUM ELEC 220UF 16V SMD; Capacitance:220µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:16V; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:7.7mm; Diameter:6.3mm; Operating Temperature Range:-40°C to +105°C
Aluminum Electrolytic Capacitor 220Uf 16V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Mve; Capacidad:220Μf; Tensión Nominal:16V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:-; Altura:7.7Mm; Body Height:7.7Mm |Chemi-Con EMVE160ADA221MF80G