United Chemi-Con EMVE100ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 120mA 1000h 105C Automotive T/R
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 11 ans
Farnell
Electro Sonic
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
7,817
Authorized Distributors
1
Capacitance
220 µF
220 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
2826
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
1000 hours
Ripple Current
120 mA
120 mA
Height - Seated (Max)
7.6962 mm
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Pièces détachées
PanasonicEEE-HA1A221XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEV-HA1A221XP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
PanasonicEEE-HAA221XAP
United Chemi-ConEMVY100ADA221MF80G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 220UF 10; 10V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:220µF;
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMVE100ADA221MF80G fournies par ses distributeurs.
MVE Series 10 V 220 uF 6.3 x 7.7 mm ±20 % SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, 2826
Aluminum Electrolytic Capacitor 220Uf 10V 20%, Smd; Ae Capacitor Case:radial Can - Smd; Capacitance:220Μf; Voltage Rating:10V; Esr:-; Product Range:mve Series; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:polar; Diameter:6.3Mmrohs Compliant: Yes
CAPACITOR ALUM ELECT 220UF 10V SMD; Capacitor Application:High CV; Capacitance:220µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:10V; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:7.7mm; Diameter:6.3mm; Capacitor Mounting:SMD