United Chemi-Con EMLF350ADA100MF73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2826
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Pièces détachées
United Chemi-ConEMZF350ADA100MF73G
United Chemi-ConEMZF350ADA100ME73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2321
United Chemi-ConEMLE350ADA100ME73G
PanasonicEEE1VA100SR
Panasonic EEE1VA100SR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEE-HA1V100R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1VA100NP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 35V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMLF350ADA100MF73G fournies par ses distributeurs.
SERIES: MLF; VOLT: 35; CAP: 10; DIA X LENGTH: 6X7; PACKAGING: TAPED
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD