United Chemi-Con EMLE350ADA100ME73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2321
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Pièces détachées
Wurth Elektronik865230542002
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConEMLF350ADA100ME73G
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCB 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEMZE350ADA100ME73G
United Chemi-ConEMZE350ADA100MF73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2826
PanasonicEEEHD1V100AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD-V 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMLE350ADA100ME73G fournies par ses distributeurs.
SERIES: MLE; VOLT: 35; CAP: 10; DIA X LENGTH: 5X7; PACKAGING: TAPED
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD