TXC 7A-12.000MAHE-T
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC 7A-12.000MAHE-T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Upverter
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
Crystal 11.0592MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
5.0x3.2 Glass Seal MHz Quartz Xtal -2pad / Ceramic, +/-30ppm @25C, +/-30ppm (-20
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±35ppm (Stability) 12pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
Descriptions
Descriptions de TXC 7A-12.000MAHE-T fournies par ses distributeurs.
12MHz ±30ppm Crystal 12pF 80 Ohms 2-SMD, No Lead