TXC 7A-11.0592MAAE-T
Crystal 11.0592MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC 7A-11.0592MAAE-T.
Upverter
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±35ppm (Stability) 12pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
SMD XTAL MHZ +/-30PPM+/-30PPM-20~75C 10.0PF 3K TR
Descriptions
Descriptions de TXC 7A-11.0592MAAE-T fournies par ses distributeurs.
CRYSTAL 11.0592MHZ 12PF SMD