Texas Instruments SN65LVDT33PWG4
Quad LVDS receiver with -4 to 5-V common-mode range 16-TSSOP -40 to 85
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagesIl y a 9 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Technical Drawing4 pagesIl y a 7 ans
Datasheet27 pagesIl y a 11 ans
Datasheet26 pagesIl y a 14 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet23 pagesIl y a 18 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.78%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
96,485
Authorized Distributors
2
Interface
LVDS
LVDS
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
3 V
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
-40 °C
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Max Supply Current
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Ressources d’ingénierie
Voir les kits d'évaluation et les conceptions de référence pour Texas Instruments SN65LVDT33PWG4.
Pièces détachées
Texas InstrumentsSN65LVDS33PW
Texas InstrumentsSN65LVDS049PW
400-Mbps LVDS dual high-speed differential transceiver 16-TSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsSN65LVDS051PW
Analog DevicesADM3202ARUZ
Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin TSSOP Tube / IC TX/RX DUALRS-232 3.3V 16TSSOP
Analog DevicesADM3232EARUZ
IC RCVR/LINE DRVR RS232 16-TSSOP / Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin TSSOP Tube
Analog DevicesADM3202ARUZ-REEL7
Dual Transmitter/Receiver RS-232 16-Pin TSSOP T/R
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments SN65LVDT33PWG4 fournies par ses distributeurs.
23mA LVTTL 4 0 3V 9ns 3.6V LVDS,LVECL,LVPECL,PECL 50mV -0.05V 400Mbps TSSOP-16 5mm*4.4mm*1.15mm
EAR99 65LVDT33 Tube LVDS interface receiver 3.3V 23mA 59.987591mg 9ns