Texas Instruments SN65LVDS86AQDGGG4
Automotive catalog FlatLink receiver 48-TSSOP -40 to 125
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Datasheet17 pagesIl y a 11 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet16 pagesIl y a 14 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 14 ans
Datasheet15 pagesIl y a 17 ans
SHENGYU ELECTRONICS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.10%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
84,735
Authorized Distributors
2
Interface
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
Max Operating Temperature
125 °C
70 °C
70 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
0 °C
0 °C
Mount
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Max Supply Current
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Texas InstrumentsDS90CF564MTD/NOPB
LVDS 18-Bit Color Flat Panel Display (FPD) Link - 65 MHz 48-TSSOP -10 to 70
Texas InstrumentsDS90CF564MTDX/NOPB