Texas Instruments SN65LVDS84AQDGGRQ1
Automotive catalog FlatLink™ transmitter 48-TSSOP -40 to 125
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagesIl y a 5 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Technical Drawing2 pagesIl y a 14 ans
Datasheet15 pagesIl y a 19 ans
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+102%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Interface
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
3 V
Max Operating Temperature
125 °C
70 °C
70 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-10 °C
-10 °C
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Max Supply Current
55 mA
55 mA
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Texas InstrumentsSN75LVDS84DGG
LVDS 0 4 3V 31MHz 14.2ns 3.6V 68MHz LVTTL 163Mbps TSSOP-48 1.2mm
Texas InstrumentsSN75LVDS84DGGRG4
EAR99 75LVDS84 Tape & Reel (TR) LVDS interface transceiver 3.3V 0.00002A 200.601226mg 14.2ns
Texas InstrumentsDS90C363BMTX/NOPB
+3.3V Programmable LVDS Transmitter 18-Bit Flat Panel Display (FPD) Link - 65MHz 48-TSSOP -10 to 70
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments SN65LVDS84AQDGGRQ1 fournies par ses distributeurs.
EAR99 65LVDS84 Tape & Reel (TR) LVDS interface receiver 454mV 0.000025A 200.601226mg 1.568Mbps
0 4 3V 31MHz 3.6V 75MHz TTL 196Mbps TSSOP-48 12.5mm*6.1mm*1.15mm
LVDS Driver 196Mbps 0.454V Automotive 48-Pin TSSOP T/R
FLATLINK TRANSMITTER, 3.6V, TSSOP-48