Texas Instruments SN65LVDS101DGKR
2-Gbps LVDS, LVPECL & CML to LVPECL repeater/translator 8-VSSOP -40 to 85
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagesIl y a 2 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet44 pagesIl y a 11 ans
Datasheet44 pagesIl y a 11 ans
Datasheet24 pagesIl y a 14 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 19 ans
Datasheet26 pagesIl y a 23 ans
Datasheet24 pagesIl y a 23 ans
Mouser
SHENGYU ELECTRONICS
Newark
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+83.77%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Number of Channels
1
Data Rate
2 Gbps
2 Gbps
Max Data Rate
Max Input Voltage
Max Output Voltage
Propagation Delay
900 ps
900 ps
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Case/Package
VSSOP
VSSOP
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Ressources d’ingénierie
Voir les kits d'évaluation et les conceptions de référence pour Texas Instruments SN65LVDS101DGKR.
Pièces détachées
Texas InstrumentsSN65CML100DGK
1.5-Gbps LVDS/LVPECL/CML-to-CML translator/repeater 8-VSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsSN65CML100DGKR
Texas InstrumentsSN65CML100DGKG4
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments SN65LVDS101DGKR fournies par ses distributeurs.
LVDS Translator/Repeater 2000Mbps 0.454V 8-Pin VSSOP T/R / IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8VSSOP
90mA LVPECL 1 1 3V 0.63ns 3.6V CML,LVDS,LVPECL -0.1V(Min) 100mV(Max) 2Gbps VSSOP-8 3mm*3mm*970¦Ìm
Line Transceiver, 1 Func, 1 Driver, 1 Rcvr, BIPolar, PDSO8
DIFFERENTIAL REPEATER/TRANSLATOR, MSOP-8
Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au) 65LVDS101 Tape & Reel (TR) BIPOLAR signal repeater 3.3V 0.65mm -40C~85C 30mA