TE Connectivity RP73PF1E110KBTD
Res Thin Film 0402 110K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
JRH Electronics
Sager Electronics
element14 APAC
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+4.29%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
110 kΩ
110 kΩ
110 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RP73PF1E110KBTD fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 110000ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 110K, 0.1%, 0.1W, 0402, Thin Film; Resistance:110Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Power; Voltage Rating:50V Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity RP73PF1E110KBTD
RP 1E 0.1W 110K 0.1% 25PPM 5K RL Resistance Value: 110K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 110K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E110KBTD | Internal Number: 9-2176307-2 | TE Connectivity | Holsworthy