TE Connectivity RN73C1J22K6BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 22600ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Electro Sonic
Newark
TE Connectivity
element14 APAC
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
7,447
Authorized Distributors
6
Resistance
22.6 kΩ
22.6 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
10 ppm/°C
10 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN73C1J21K5BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 21500ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity / AMP3-1879134-6
Res Thin Film 0603 23.2K Ohm 0.1% 1/16W ±10ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP3-1879134-7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 23700ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3YEB223V
Res Metal Film 0603 22K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB243V
Res Metal Film 0603 24K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 21K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3ARB2262V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 22.6K OHM, 0.1%, 0603, 10 PPM, 7 INCH REEL
TE ConnectivityRN73C1J22K6BTDF
PanasonicERA3ARB2102V
Res Thin Film 0603 21K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thin Film 0603 20.5K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN73C1J22K6BTDF fournies par ses distributeurs.
RES SMD 22.6KOHM 0.1% 1/16W 0603
22.6K¦¸ ¡À0.1% 62.5mW ¡À10ppm/¡æ 0603 1.55mm*800¦Ìm*550¦Ìm
RES, 22K6, 0.1%, 0.063W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 22.6kohm; Product Range: RN73 Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 63mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 10ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017)
Special Order: RN 0603 22K6 0.1% 10PPM 1K RL Resistance Value: 22.6K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 22.6K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RN73C1J22K6BTDF | Internal Number: 3-1879134-5 | TE Connectivity | Holsworthy