TE Connectivity KUP-14A31F-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 5A 3PDT(38.89x35.71x55.55)mm Socket Industrial Relay
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Electro Sonic
Farnell
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityKUP-14A11-120
Power Relay 120VAC 5A 3PDT(38.89x35.7x49.99)mm Socket
TE ConnectivityKUMP-14A18-120
Electromechanical Relay 3PDT 15A 120VAC 1.7KOhm Plain Case