TE Connectivity KUP-14A11-120
Power Relay 120VAC 5A 3PDT(38.89x35.7x49.99)mm Socket
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Master Electronics
JRH Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2008-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityKUP-14A31F-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 5A 3PDT(38.89x35.71x55.55)mm Socket Industrial Relay
TE ConnectivityKUMP-14A18-120
Electromechanical Relay 3PDT 15A 120VAC 1.7KOhm Plain Case
TE ConnectivityKUP-14A35-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 10A 3PDT (38.89x35.71x55.55)mm Socket Industrial Relay