TE Connectivity KUHP-5AT1-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 30A SPDT (( 60.5mm 35.38mm 62.51mm)) Flange Power Relay
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Farnell
TE Connectivity
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.35%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2008-03-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityKUHP-5A51-120
General Purpose Power Relay 30A 120VAC SPDT - 8-1393114-4
TE Connectivity8-1393114-3
Kuhp-5A17-120=Ku/Te Connectivity/Amp Brand |Amp Te Connectivity 8-1393114-3
TE Connectivity3-1393209-3
Power Relay 48VDC 30A SPDT (( 32.26mm 27.43mm 20.4mm)) Through Hole