TE Connectivity CRGH2512J220R
Fixed Resistor, Thick Film, 2W, 220ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Newark
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-53.15%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1997-05-01
Pièces détachées
TE ConnectivityCRGH2512J220R
Yageo GroupRC2512JK-07220RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 220Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC2512JK-07220RL
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity3522220RJT
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512JK-07200RL
Res Thick Film 2512 200 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 1.5W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CRGH2512J220R fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Avnet Japan
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 220 Ohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric] |Neohm Te Connectivity CRGH2512J220R
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 220R 2W
CRGH2512 5% 220R 2W Resistance Value: 220 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 220 Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J220R | Internal Number: 5-1879501-7 | TE Connectivity | NEOHM