TE Connectivity CRGH2512J18K
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 18 Kohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric]
Fiches techniques et documents
element14 APAC
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
TE Connectivity
Electro Sonic
Master Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.46%
Introduction Date2011-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityCRGH2512J18K
Yageo GroupRC2512JK-0718KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 18kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity352118KFT
Surface Mount Thick Film Resistor, 3520 Series, 18 Kohm, 2 W, - 1%, 250 V, 2512 [6432 Metric]
PanasonicERJ-1TYJ183U
Res Thick Film 2512 18K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 18000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 18K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CRGH2512J18K fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 2512 18K Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 18000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
CRGH Neohm 2512 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 18kOhms 2W
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 18K 2W
RESISTOR, CRGH SERIES, 2512 CASE, 18KOHMS +/-5% 2W +/-200PPM/DEGC
CRGH2512 5% 18K 2W Resistance Value: 18K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 18K Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J18K | Internal Number: 1879502-4 | TE Connectivity | NEOHM