TE Connectivity CRG0402F390K
Res Thick Film 0402 390K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Tendance sur 3 mois:
-16.55%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-07390KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 390kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07383KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 383kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 360kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 374K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 357K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 412K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0402F390K
Yageo GroupAC0402FR-07390KL
PanasonicERJ-2RKF3923X
Res Thick Film 0402 392K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCRG0402F360K
Res Thick Film 0402 360K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CRG0402F390K fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Thick Film Resistors-Smd Crg0402 1% 390K |Neohm Te Connectivity CRG0402F390K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 390000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistor CRG 0402 1% 390K
CRG0402 SMT CHIP RESISTOR,390K 1% 0.063W
Special Order: CRG0402 1% 390K Resistance Value: 390K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 390K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRG0402F390K | Internal Number: 5-1676480-5 | TE Connectivity | NEOHM