TE Connectivity CPF0805B200RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 200ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
IHS
Electro Sonic
Newark
TE Connectivity
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
PanasonicERA6AEB201V
Res Thin Film 0805 200 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07200RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 200ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB221V
Res Thin Film 0805 220 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB181V
Res Thin Film 0805 180 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07180RL
Res Thin Film 0805 180 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCPF0805B200RE1
TE ConnectivityRP73PF2A200RBTDF
Res Thin Film 0805 200 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
PanasonicERA-6YEB201V
Res Metal Film 0805 200 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF0805B200RE1 fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0805 200 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy Pad SMD Medical T/R
RES, 200R, 0.1%, 0.1W, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 200ohm; Product Range: CPF Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolera
CPF 0805 200R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 200 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 200 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0805B200RE1 | Internal Number: 4-1614884-7 | TE Connectivity | NEOHM