TE Connectivity CPF0603B3K48E1
Res Thin Film 0603 3.48K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
TE Connectivity
element14 APAC
Introduction Date2009-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3480ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity1614881-9
Res Thin Film 0603 3.3K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-3YEB332V
Res Metal Film 0603 3.3K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-2176216-5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3300ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 3.16K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Res Thin Film 0603 3.65K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCPF0603B3K48E1
TE Connectivity / AMP6-1879219-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3320ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF0603B3K48E1 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3480ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 3.48 Kohm, 63 Mw, - 0.1%, 50 V |Neohm Te Connectivity CPF0603B3K48E1
SMD Resistor 0603 3.48KΩ ±0.1% 63mW ±25ppm/℃
Special Order: CPF 0603 3K48 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 3.48K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 3.48K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0603B3K48E1 | Internal Number: 1879224-7 | TE Connectivity | NEOHM