TE Connectivity CPF-A-0805B3K3E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3300ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
7,703
Authorized Distributors
6
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERA-6AEB332V
Res Thin Film 0805 3.3K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD073K3L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.3kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3300ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B3K3E1
Res Thin Film 0805 3.3K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE ConnectivityCPF0805B3K3E
PanasonicERA6AEB302V
Res Thin Film 0805 3K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF-A-0805B3K3E1 fournies par ses distributeurs.
Res Precision Thin Film 0805 3.3k Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 3K3, 0805; Res; RES, THIN FILM, AEC-Q200, 3K3, 0805; Resistance:3.3kohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case Style:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Ran
Special Order: CPF A 0805 3K3 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 3.3K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 3.3K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B3K3E1 | Internal Number: 4-2176217-1 | TE Connectivity | NEOHM