TE Connectivity CPF-A-0603B20RE1
Res Thin Film 0603 20 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
element14 APAC
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
3,580
Authorized Distributors
6
Resistance
20 Ω
20 Ω
20 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityCPF0603B20RE1
63mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 20Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0603B20RE1
TE ConnectivityCPF0603B20RE
Res Thin Film 0603 20 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF-A-0603B20RE1 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 20ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, AEC-Q200 CPF-A Series, 20 ohm, 62.5 mW, 0.1%, 50 V RoHS Compliant: Yes
CPF A 0603 20R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 20 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 20 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B20RE1 | Internal Number: 2176216-4 | TE Connectivity | NEOHM