TE Connectivity ANT-916-CHP-T
916MHz CHP Series Embedded Chip 1/4 Wave Monopole Antenna, Tape & Reel
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
Sager Electronics
JRH Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+22.10%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2011-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityANT-868-CHP-T
868MHz CHP Series Embedded Chip 1/4 Wave Monopole Antenna, Tape & Reel
TE ConnectivityANT-916-USP
916MHz USP Series Embedded Planar 1/4 Wave Monopole Antenna
TE ConnectivityANT-916-SP
RF Antenna, 900 to 930MHz, 1.4dBi, LoRaWAN / Sigfox / Weightless-P / WiFi, 50ohm, Linear, SMD
Yageo GroupW3112A
Internal Antenna, Helical, Single Band, 902 MHz to 928 MHz, Surface Mount
Yageo GroupW3012
Ceramic Antenna, 900Mhz Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3012
Yageo GroupW3113
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-916-CHP-T fournies par ses distributeurs.
Rf Ant 916Mhz Chip Solder Smd |Linx Te Connectivity ANT-916-CHP-T
Mobile Station Antenna, 0.5dB Gain
0.5dB 2 50¦¸ 916MHz 10MHz SMD , 16mm*3mm*1.7mm
AntennaChip 0.5dBi Gain 2-Pin SMD T/R
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Chip 916MHz SMT T&R Antenna Type: Chip Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Chip Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-CHP-T | Internal Number: ANT-916-CHP-T | TE Connectivity |