TE Connectivity 36501JR15JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 150nH 5% 250MHz 32Q-Factor 280mA 0603 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.71%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENHK1608R15J-T
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Multi-Layer 0.15uH 5% 50MHz 22Q-Factor Ceramic 0.3A 1Ohm DCR 0805 Automotive T/R
TAIYO YUDENHK2125R15J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 150nH 5% 50MHz 13Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.15uH 5% 50MHz 13Q-Factor Ceramic 0.3A 1Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 150nH 5% 50MHz 8Q-Factor Ceramic 300mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.15uH 5% 150MHz 32Q-Factor Ceramic 0.2A 1.12Ohm DCR 0603 T/R
INDUCTOR, HIGH Q, IND 150NH, TOL 5%, CUR 280MA, SMT, CASE 0603, DCR 0.92 OHMS
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 36501JR15JTDG fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 0.15 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.28 A, SMT, 0603
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, SMD, 0603
High Frequency & RF Inductors, High Frequency, Surface Mount, Taped & Reeled, 1.8 x 1.12 x 1.02 mm, 5 %, Inductance .15 µH, 280 mA, Sigma 3650
INDUCTOR, R15, 5%, 0603 CASE; Inductance: 150nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 280mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.95ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 1.3GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); External Depth: 1.02mm; External Length / Height: 1.8mm; External Width: 1.12mm; Inductor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Operating Temperature Max: 125°C; Operating Temperature Min: -40°C
3650 0603 0.15uH 5% 2K RL Inductance: .15 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 280 mA DC Resistance: .95 Ω Package Size Code: 0603 0.15 µH High Frequency 280 mA .95 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501JR15JTDG | Internal Number: 8-1624112-8 | TE Connectivity | Sigma