TE Connectivity 36501J36NJTDG
RoHS Compliant Wirewound Active SMD/SMT Wirewound Inductor -40C~125C 2.3GHz 250mOhm Max 36nH
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
JRH Electronics
Master Electronics
Sager Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+16.23%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
Inductor Chip Wirewound 39nH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 600mA 250mOhm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.037uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wirewound 39nH 5% 100MHz 40Q-Factor Air 730mA 90mOhm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.033uH 5% 250MHz 43Q-Factor Alumina 0.6A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.033uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.6A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wurth Elektronik744761136C
Ind RF Chip Wirewound 36nH 5% 250MHz 36Q-Factor Ceramic 600mA 0603
Inductor RF Wirewound 0.039uH 5% 250MHz 60Q-Factor Ceramic 0.5A 0.29Ohm DCR 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 36501J36NJTDG fournies par ses distributeurs.
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 0.036uH 5% 250MHz 37Q-Factor 0.6A 0.25Ohm DCR 0603 T/R
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 0.036 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.6 A, SMT, 0603
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, SMD, 0603
INDUCTOR, 36N, 5%, 0603 CASE; Inductance: 36nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 600mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.25ohm; Inductance T
3650 0603 36nH 5% 2K RL Inductance: .036 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 600 mA DC Resistance: .25 Ω Package Size Code: 0603 0.036 µH High Frequency 600 mA .25 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501J36NJTDG | Internal Number: 8-1624112-1 | TE Connectivity | Sigma