TE Connectivity 3613CR33M
Inductor RF Molded/Unshielded Wirewound 0.33uH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 0.605A 0.28Ohm DCR 1812 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity 3613CR33M.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 24 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Farnell
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.67%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
Ind General Purpose Chip Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R