TDK NLCV32T-R33M-PFR
Inductor Power Unshielded Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 10Q-Factor Ferrite 2.1A 42mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLCV32T-R33M-PFR.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
TDK
_legacy Avnet
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.80%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 5Q-Factor Ferrite 1.48A 78mOhm DCR 1008 Blister T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Ind General Purpose Chip Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R
TAIYO YUDENCK2125R33M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 20% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 0.4A 0.28Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENMAKK2016HR33M
Inductor Power Chip Wirewound 0.33uH 20% 2MHz Metal 3.5A 0.03Ohm DCR 0806 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK NLCV32T-R33M-PFR fournies par ses distributeurs.
NLCV Series 1210 0.33 uH ±20 % 2100 mA 0.035 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
25.2MHz 300MHz 2.1A 10@25.2MHz 330nH 42m¦¸ ¡À20% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
NLCV-PF 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 330nH
FIXED IND 330NH 2.1A 42 MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.33μH, L x W x T :