TE Connectivity 3100-30U8999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 35A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet38 pagesIl y a 6 ans
Datasheet38 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Master Electronics
element14 APAC
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2023-12-30
LTD Date2024-07-30
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
TE Connectivity3100-30U9999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 40A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
TE Connectivity3100-30U7999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 30A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
TE Connectivity3100-30U9999CG
Power/Signal Relay, 3 Form X, 3PST-NO-DM, Momentary, 30A (Contact), AC Input, Panel Mount
TE Connectivity / P&BP25P42D22P1-12
Electromechanical Relay 12VDC 34Ohm 30A 3PST-NO-DM(102.87x85.1x90.81)mm FlangeContactor Relay
TE ConnectivityPBC-025A1B7
Electromechanical Relay 24VAC 40A 3PST-NO-DM/SPST-NO( (86mm 59mm 97mm)) DIN Rail Contactor Relay
TE Connectivity / P&BPBC-032A2M7
RELAY CONTACTOR 3PST 32A 220V
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 3100-30U8999CY fournies par ses distributeurs.
3100-30U8999CY=CONTACTOR Ac Coil Dp Contactors & 3 Pole & 20-40 Fla | Part Number: 3100-30U8999CY | Internal Number: 9-1611015-8 | TE Connectivity
Definite Purpose Contactors, 3, 208 – 240 VAC Coil Voltage, 25 A, Panel, 3 Form X, 3PST-NO-DM, 10-32 Screw / Quick Connect, Products Unlimited 3100
Definite Purpose Contactor; Coil Voltage VAC Nom:240V; No. of Poles:3; Contacts:3PST-NO-DM; Relay Mounting:Panel; Carry Current:25A; Coil Terminals:Quick Connect; Coil Voltage AC Min:208V; Relay Terminals:Screw/Quick Connect ;RoHS Compliant: Yes