TDK VLF252015MT-150M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 770mA T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF252015MT-150M-CA.
TDK
Datasheet9 pagesIl y a 6 ans
IHS
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 980mA 400mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 990mA T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 980mA Blister Plastic T/R
TAIYO YUDENLK1608150M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 15uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.57Ohm DCR 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLF252015MT-150M-CA fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :