TDK VLF504010MT-150M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 980mA Blister Plastic T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF504010MT-150M-CA.
TDK
Datasheet9 pagesIl y a 6 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 320mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 990mA T/R
TAIYO YUDENLK1608150M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 15uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 730mA 432mOhm DCR 1212 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLF504010MT-150M-CA fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
IND FIXED 15UH 980MA 400M OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
15uH 卤20% 740mA SMD,5x4mm Power Inductors ROHS