TDK SPM3020T-4R7M-CA
Fixed Ind 4.7UH 1.9A 173MOHM SMD
Prix et stock
Pièces détachées
FIXED IND 4.7UH 2.2A 144.1 MOHM
FIXED IND 4.7UH 2A 205 MOHM SMD
TAIYO YUDENNRS6010T4R7MMGFV
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 198mOhm DCR 2424 Automotive T/R
FIXED IND 4.7UH 1.8A 218.2 MOHM
Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.5A 0.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 90mOhm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SPM3020T-4R7M-CA fournies par ses distributeurs.
1.9A 4.7uH 卤20% 2.2A SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS