TDK SPM4012T-4R7M-CA
Fixed Ind 4.7UH 2A 205 Mohm SMD
Prix et stock
Pièces détachées
FIXED IND 4.7UH 2.2A 144.1 MOHM
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 2.6A 42mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS6010T4R7MMGFV
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 198mOhm DCR 2424 Automotive T/R
FIXED IND 4.7UH 1.8A 218.2 MOHM
Wurth Elektronik7447745047
FIXED IND 4.7UH 2.5A 65 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 1.8A 206.5 MOHM
Descriptions
Descriptions de TDK SPM4012T-4R7M-CA fournies par ses distributeurs.
IND SHIELDED WIREWOUND 4.7UH 20% SMD
2A 4.7uH 卤20% 2A SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS