TDK SLF7045T-102MR14-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz Ferrite 250mA 2.736Ohm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7045T-102MR14-PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Newark
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.03%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 0.33A 2.37Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T102MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz 320mA 3.096Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 1KHz Ferrite 290mA 3.36Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 15% 1KHz 85Q-Factor Ferrite 300mA 2.5Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74404064102
POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, SMD, 2424
Inductor Power Shielded Bobbin Core 1000uH 20% 100KHz Ferrite 0.18A 6Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF7045T-102MR14-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1000uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Inductor, Power Line, 1000Uh, 0.14A; Inductor Type:Power; Series:Slf7045; Inductance:1000Μh; Tolerance, Inductance:±20%; Resistance:2.28Ohm; Current, Dc Max:0.14A; Case Style:7045 |Tdk SLF7045T-102MR14-PF.
INDUCTOR, 1000UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 1mH; RMS Current (Irms): 140mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 250mA; Product Range: SLF S; Available until stocks are exhausted Alternative available