TDK SLF10145T-102MR29-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 1KHz Ferrite 290mA 3.36Ohm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF10145T-102MR29-PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
IHS
Newark
element14 APAC
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-68.97%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 15% 1KHz 85Q-Factor Ferrite 300mA 2.5Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T102MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz 320mA 3.096Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74404084102
WE-LQS SERIES TYPE 8040 SHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR 1 MH MOULDED 360MA IDC
Inductor Power Wirewound 1mH 20% 1KHz 81Q-Factor Ferrite 300mA 3.9Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 0.33A 2.37Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz Ferrite 250mA 2.736Ohm DCR Blister T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF10145T-102MR29-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1000uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
Power Inductors 1mH ±20% IND_10.1X10.1MM_SM 4.50mm 10.10 x 10.10mm 2.8Ω 290mA
Inductance:1Mh; Rms Current (Irms):290Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):320Ma; Product Range:Slf Series; Dc Resistance Max:3.36Ohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:10.1Mm; Product Width:10.1Mm Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF10145T-102MR29-PF.