TDK SLF6028T-150M1R0-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 89.4mOhm DCR 2424 Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF6028T-150M1R0-PF.
IHS
Newark
element14 APAC
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-43.77%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.2A 0.062Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR6028T150M
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.1235Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 15uH 20% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 1.6A 0.062Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS6028T150MMGJ
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.095Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.46A 0.0816Ohm DCR Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF6028T-150M1R0-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
POWER LINE IND, 15UH,1A,20%; Product Range:TDK - SLF6028 Series; Inductance:15µH
INDUCTOR, 15UH, 20%, 1A, SMD; Product Range: SLF Series; Inductance: 15µH; DC Current Rating: 1A; DC Resistance Max: 0.0894ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; Self Resonant Frequency Min: -; Inductor Case Style: SMD; SVHC: No SVHC