TDK SLF7045T-150M1R5-H
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.46A 0.0816Ohm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7045T-150M1R5-H.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Newark
Future Electronics
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-43.94%
Introduction Date2018-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 1.9A 0.0958Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.2A 0.062Ohm DCR T/R