Bourns CM453232-331JL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CM453232-331JL.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-99.38%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.1A 11.1Ohm DCR AXL Bag
Descriptions
Descriptions de Bourns CM453232-331JL fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
CHIP INDUCTOR, 330UH 85MA 5% 3.5MHZ; Ind; CHIP INDUCTOR, 330UH 85MA 5% 3.5MHZ; Inductance:330µH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:14ohm; DC Current Rating:85mA; Q Factor:40; Self Resonant Frequency:3.5MHz; Q Test Frequency:796kHz; Core Material:Ferrite
Inductor, 330Uh, 85Ma, 5%, 3.5Mhz; Inductance:330Μh; Dc Resistance Max:14Ohm; Self Resonant Frequency:3.5Mhz; Dc Current Rating:85Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Cm45 Series; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM453232-331JL