TDK MLZ1608N1R0LTD25
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLZ1608N1R0LTD25.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
TDK
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+44.39%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
1 µH
1 µH
1 µH
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Current Rating
700 mA
700 mA
700 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
143 mΩ
143 mΩ
143 mΩ
Q Factor
Test Frequency
2 MHz
2 MHz
2 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.8A 0.13Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 800mA 130mOhm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.9A 0.26Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.238Ohm DCR 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK MLZ1608N1R0LTD25 fournies par ses distributeurs.
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.14A 0.143Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor, Aec-Q200, 1Uh, 0603 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLZ1608N1R0LTD25
2MHz 140mA 700mA 1¦ÌH 110m¦¸ ¡À20% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
FIXED IND 1UH 700MA 110 MOHM SMD
MLZ 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 1muH
700mA 1uH 卤20% 140mA 110m惟 0603 Inductors (SMD) ROHS
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1μH, L x W x T :