TDK MLZ1608A1R0M
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 600mA 170mOhm DCR 0603
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLZ1608A1R0M.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 24 ans
Future Electronics
_legacy Avnet
Newark
Pièces détachées
TAIYO YUDENLB1608T1R0M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.16A 0.221Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 600mA 120mOhm DCR 0805 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 190mA 0603 T/R
Ind Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 900mA 0805 Punched Paper T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 0.15A 0.26Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK MLZ1608A1R0M fournies par ses distributeurs.
MLZ Series 0402 1 uH ±20 % Tolerance 600 mA Surface Mount Multilayer Inductor
MULTILAYER INDUCTOR, 1UH, 0.15A, 0603; Inductance:1µH; DC Resistance Max:170mohm; Self Resonant Frequency:120MHz; DC Current Rating:150mA; Inductor Case / Package:0603 [1608 Metric]; Product Range:MLZ Series; Core Material:Ferrite