TDK MLG0603S30NJTD25
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLG0603S30NJTD25.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
98,162
Authorized Distributors
3
Inductance
30 nH
30 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
100 mA
100 mA
DC Resistance (DCR)
1.6 Ω
1.6 Ω
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-02
Pièces détachées
TAIYO YUDENHK060333NJ-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 4Q-Factor Ceramic 110mA 0201 T/R
FIXED IND 30NH 100MA 1.5 OHM SMD
TAIYO YUDENHKQ040233NJ-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 3Q-Factor Ceramic 110mA 0402 Paper/Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Descriptions
Descriptions de TDK MLG0603S30NJTD25 fournies par ses distributeurs.
100MHz 1.6GHz 100mA 6@100MHz 30nH 1.6¦¸ ¡À5% 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
FIXED IND 30NH 100MA 1.6 OHM SMD
MLG 0201 (0603Metric) 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 30nH
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.03uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.1A 1.6Ohm DCR 0201 Automotive T/R
SMD / SMT Inductors (Coils), L=30nH, L x W x T :
100mA 30nH 卤5% 950m惟 0201 Inductors (SMD) ROHS