TDK MLG0603S13NJTD25
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLG0603S13NJTD25.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 3 ans
TDK
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Pièces de rechange
Ce composant
Stock
74,865
Inductance
13 nH
13 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
180 mA
180 mA
DC Resistance (DCR)
900 mΩ
900 mΩ
Q Factor
6
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
Pièces détachées
TAIYO YUDENHK060312NJ-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 12nH 5% 100MHz 5Q-Factor Ceramic 190mA 0201 T/R
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
Multilayer Inductor, 12 nH, 400 Milliohm, ± 5%, 3.5 GHz, 200 mA, 0402 [1005 Metric]
Inductor RF Multi-Layer 0.012uH 5% 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.15A 1Ohm DCR 0201 T/R
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
Descriptions
Descriptions de TDK MLG0603S13NJTD25 fournies par ses distributeurs.
100MHz 2.7GHz 180mA 6@100MHz 13nH 900m¦¸ ¡À5% 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
FIXED IND 13NH 180MA 900MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=13nH, L x W x T :
ROHS3Compliant Multilayer Active WRAPAROUND Multilayer Inductor -55C~125C 2.7GHz 900mOhm Max 13nH