TDK MLG0603P1N5BT000
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 6.67%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLG0603P1N5BT000.
Tendance sur 3 mois:
-0.97%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Stock
70,432
Authorized Distributors
5
Inductance
1.5 nH
1.5 nH
Tolerance
6.67 %
6.67 %
Current Rating
800 mA
800 mA
DC Resistance (DCR)
100 mΩ
100 mΩ
Test Frequency
500 MHz
500 MHz
Introduction Date2014-08-27
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.33%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 6.6667%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 20%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.3333%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
TAIYO YUDENAQ1051N5S-T
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Thin Film 1.5nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor 600mA 150mOhm DCR 0201 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de TDK MLG0603P1N5BT000 fournies par ses distributeurs.
High Frequency Inductance 30mΩ 1.5nH ±0.1nH 800mA 14.9GHz 0.30mm 0.60 x 0.30mm 0201
500MHz 10GHz 800mA 14@500MHz 1.5nH 100m¦¸ ¡À0.1nH 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor Ceramic 0.8A 0.1Ohm DCR 0201 T/R / FIXED IND 1.5NH 800MA 100 MOHM