TDK MLF1608A3R9JTD25
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLF1608A3R9JTD25.
Newark
Datasheet9 pagesIl y a 7 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.70%
Télécharger
Ultra Librarian
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
94,454
Authorized Distributors
6
Inductance
3.9 µH
3.9 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
30 mA
30 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.45 Ω
1.45 Ω
Q Factor
35
Test Frequency
10 MHz
10 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind RF Chip Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1.3Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Wirewound 3.9uH 5% 7.9MHz 26Q-Factor Ferrite 0.42A 2Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 175mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Descriptions
Descriptions de TDK MLF1608A3R9JTD25 fournies par ses distributeurs.
Inductor, Aec-Q200, 3.9Uh, 60Mhz, 0603 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLF1608A3R9JTD25
10MHz 60MHz 30mA 35@10MHz 3.9¦ÌH 1.45¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
MLF 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 3.9muH
FIXED IND 3.9UH 30MA 1.45OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.9μH, L x W x T :
30mA 3.9uH 卤5% 650m惟 0603 Inductors (SMD) ROHS