TDK CLF6045NIT-6R8N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.1A 35.1mOhm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF6045NIT-6R8N-D.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
IHS
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.93%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-12-15
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 3.9A 0.033Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.5A 0.015Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS8040T6R8NJGJ
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 0.036Ohm DCR 2929 T/R
TAIYO YUDENNR8040T6R8N
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.7A 0.0325Ohm DCR 3131 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF6045NIT-6R8N-D fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2524
FIXED IND 6.8UH 2.5A 35 MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
100KHz 2.5A 2.5A 6.8¦ÌH 35m¦¸ ¡À30% SMD , 6.3mm*6mm*4.8mm
CLF-NI-D Nonstandard 0.248Lx0.236W 6.30mmx6.00mm 6.8muH
2.5A 6.8uH 卤30% 2.5A SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS
POWER INDUCTOR, SHLD, 6.8UH, AEC-Q200; Inductance: 6.8µH; RMS Current (Irms): 3.1A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.1A; Product Range: CLF-NI-D Series; Power Inductor Case: 6.3mm x 6mm x 4.5mm; DC Resistance Max: 0.027ohm; Inductance Tolerance: ± 30%; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)